19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dni Kultury Żeglarskiej w Przemyślu. Zapraszamy na "Spotkanie pod Wantami"

Choć z Przemyśla do morza daleko, już niebawem w naszym mieście będzie można poczuć prawdziwe żeglarskie klimaty. Przemyskie Wilki Morskie zapraszają w sobotę, 6 kwietnia do Centrum Kulturalnego w Przemyślu, w którym odbędzie się kolejna edycja Dni Kultury Żeglarskiej “Spotkanie pod wantami”.

 

Podczas wydarzenia na scenie CK wystąpią: Zespół szantowo – folkowy Szkocka Trupa oraz legenda polskiego żeglarstwa kpt Waldemar Mieczkowski, a także zespół Siud&My. Po koncercie w Klubie "Piwnice" zaplanowane jest swoiste jam session z udziałem zaproszonych muzyków.

 

W trakcie tegorocznego “Spotkania pod Wantami” będzie możliwość poznania żeglarskich obyczajów i tradycji, etykiety żeglarskiej czy żeglarskiego savoir vivre’u, a także posłuchania żeglarskiej pieśni pracy.

 

 

 

Zapraszamy!

 

 

Sobota – 6 kwietnia br. – godzina 18.00

Centrum Kulturalne w Przemyślu

(ul. Konarskiego 9)

 

Dni Kultury Żeglarskiej.jpeg

 

 

Organizatorzy imprezy: Przemyski Okręgowy Związek Żeglarski, Yacht Klub „San” z Przemyśla i Stowarzyszenie turystyczno-sportowe Róża Wiatrów.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl