13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Promocja Przemyśla na Targach Transportu Publicznego

Od 13 do 15 marca w Nadarzynie pod Warszawą trwają Międzynarodowe Targi Publicznego Transportu - .Warsaw Bus Expo 2019. To jedna z największych i nielicznych imprez branżowych w Polsce dla przewoźników autokarowych w transporcie publicznym – miejskim i podmiejskim oraz międzymiastowym i turystycznym. Wśród prezentowanych tam autobusów znajduje się jeden z wyprodukowanych dla naszego miasta przez firmę Autosan - oklejony reklamą zachęcającą do odwiedzenia Przemyśla.

Na targach prezentują się największe światowe marki – producenci autobusów, mikorbusów i autokarów, a ich stoiska  cieszą się dużym uznaniem wśród zwiedzających. Po zakończeniu tego wydarzenia, autobus wróci oczywiście do Przemyśle i będzie można go zobaczyć na przemyskich ulicach.

IMG_6568.jpeg

IMG_6567.jpeg

IMG_6565.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl