17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Skrzydlaty odlot”, czyli edukacja ekologiczna w najlepszym wydaniu na scenie Zamku Kazimierzowskiego

Wysoko na dachu, wśród kominów, spotkały się trzy kolorowe i rozśpiewane ptaki: Gołąb Gienio, Papuga Pelagia i Sowa Sonia. Wesoła kompania bardzo chciałaby spełnić swoje marzenia i zbudować teatr! Ale… Plany naszych bohaterów pokrzyżuje smog!

Chcecie wiedzieć, czy i jak Gienio, Pelagia i Sonia poradzą sobie z trującym potworem?

 

Jeśli tak, to zapraszamy na bezpłatny spektakl ekologiczny pt.: ”Skrzydlaty Odlot”, który odbędzie się we wtorek, 19 marca w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu.

 

kultureska gł.jpeg

 

*Przedstawienia odbędą się o godzinie: 9.00, 10.30 oraz 12.00.

 

 

 

 

► Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I – III szkół podstawowych.

 

► Zgłoszenia przyjmowane są (do  wyczerpania wolnych miejsc) w Wydziale Architektury i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Przemyślu - pod numerem telefonu 16 675 20 58 lub na adres e-mail: .

 

kultureska.jpeg

 

Kultureska przedstawia:

 "Skrzydlaty Odlot" to musical dla dzieci, będący swoistą "rewią dla oka dziecka". Na scenie pojawią się roztańczeni i rozśpiewani aktorzy w wyjątkowych kolorowych kostiumach. Na scenie tańczyć będą ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Nie brak tu dobrego humoru, a także komicznie zbudowanych postaci, które rozbawią Was do łez. Spektakl odwołuje się do motywu teatru w teatrze - dlatego jego teatralność zachwyci widzów w wieku 3-103 lat! Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek - w 60 minutowym spektaklu znajduje się ich aż 10! Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Wplecione w scenariusz treści ekologiczne przedstawione są przystępny i ciekawy sposób – gwarantujemy efektywną edukację ekologiczną.

 

 

Zapraszamy!

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 25-02-2019 11:17
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 25-02-2019 11:27