19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wieczór poetycki oraz finisaż wystawy Haliny Pusio. ZAPRASZAMY!

W imieniu Centrum Kulturalnego w Przemyślu zapraszamy 28 lutego o godzinie 17:00 na wieczór poetycki i finisaż wystawy Przemyślanki - Haliny Pusio. Podczas spotkania wystąpią dla Państwa Capella Misericordia oraz młodzież z Pracowni Teatralnej CK.

 

przystanek_poezja_halina_pusio_z.jpeg

 

Poezja i malarstwo to dwie największe pasje Haliny Pusio.  Niedawno dołączyło do nich również fotografowanie…

Przemyślanka zadebiutowała w 2014 roku tomikiem „Jezus czeka”. W 2016 roku jedenaście wierszy poetki znalazło się w antologii „Peron literacki” Wydawnictwa KryWaj z Koszalina, natomiast siedem utworów w lubelskim almanachu poezji religijnej „A duch wieje kędy chce...”. 

W roku 2017 ukazał się tomik „Na fali błękitu w ramionach purpury”. Wiersze Haliny Pusio można było usłyszeć także w przemyskim Radiu Fara. Ponadto twórczość poetki regularnie publikowana jest na Facebooku.

 

przystanek_poezja_halina_pusio_plakat_2019.jpeg

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na wieczór autorski, który odbywać się będzie w ramach „Przystanku Poezja”. Integralną częścią imprezy będzie finisaż wystawy pt. "Sercem malowane".

 

Po obejrzeniu niezwykłych obrazów zapraszamy do wysłuchania utworów poetki, powstałych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Niespodzianką dla każdego z przybyłych gości, będzie prezent w postaci tomiku wraz z autografem Autorki.

 

 

Zapraszamy!

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 18-02-2019 12:02
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 18-02-2019 12:04