23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

TPD zaprasza na bezpłatne dmuchańce

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatną zabawę na dmuchanych zjeżdżalniach w dniu 20 lutego 2019 r. (środa) w godzinach 10.00-16.00 Impreza, która jest elementem obchodów 100-lecia TPD, odbędzie się w sali gimnastycznej SP nr 5 w Przemyślu.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji przedsięwzięcia Urzędowi Miasta Przemyśla i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5. Szczególne podziękowania składamy Pani Ewie Sawickiej Przewodniczącej Rady Miejskiej w Przemyślu. 

Dodatkowe informacje: podczas zabawy dzieci pozostają pod opieką rodziców, nie zapewniamy opieki pedagogicznej. Proszę zabezpieczyć buty na zmianę.

Birthday.png

Grzegorz Piestrak

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl