12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podziękowania od Przemyskiej Rady Seniorów

seniorzy_fot_G_Karnas_7750.jpeg

 

 

Szanowni Państwo!

 

Przemyska Rada Seniorów, w związku z zakończeniem swojej kadencji, składa serdeczne podziękowania władzom miasta Przemyśla, instytucjom, organizacjom pozarządowym, mediom oraz wszystkim osobom, z którymi współpracowaliśmy - za wsparcie, życzliwość, zaangażowanie w realizacji naszych zadań, wiedzę, z której chętnie czerpaliśmy wskazówki.

Dziękujemy seniorom, mieszkańcom miasta za współdziałanie, pomysły i wszelkie inne cenne inicjatywy przekazywane w czasie trwających wtorkowych dyżurów. Staraliśmy się spełniać w miarę możliwości oczekiwania naszej grupy społecznej, ale nie tylko.

Jesteśmy przekonani, iż dotychczasowe, zebrane przez nas doświadczenie oraz wiedza - odzwierciedlone chociażby w sporej dokumentacji - zaowocują w dalszej, prężnej działalności Przemyskiej Rady Seniorów kolejnych kadencji.

                                                                                       

Z wyrazami szacunku

Bogumiła Walicka-Lechowicz

Przewodnicząca
Przemyskiej Rady Seniorów

 


 

 

Przedstawiamy projekty zrealizowane w trakcie pierwszej kadencji
Przemyskiej Rady Seniorów

 

Miejsca przyjazne seniorom senior_przemyś_l.jpeg

 

Informator Przemyskiego Seniora        Informator przemyskiego seniora-zdjęcie.jpeg

 

Koperta życia                                  

KOPERTA ŻYCIA zał. 1.jpeg

 

Raport z badań przeprowadzonych
wśród przemyskich seniorów

Raport z badań.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl