26 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. 29 Listopada i 3-go Maja

W związku z prowadzonymi na zlecenie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji pracami u zbiegu ulic 29 Listopada i 3 - go Maja, od 4 lutego wprowadzona została w tym terenie tymczasowa organizacja ruchu. Jest ona związana z modernizacją odcinka kanalizacji sanitarnej, którą spółka realizuje w ramach dużego projektu pn. Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta Przemyśla, a dofinansowanego z funduszy UE. Przewidywany termin zakończenia prac to 15 czerwca 2019 r.

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu w pobliżu skrzyżowania ulic 29 Listopada i 3-go Maja polega między innymi na: częściowym wyłączeniu z ruchu jezdni na obydwóch ulicach w obszarze skrzyżowania, całkowitym wyłączeniu z ruchu pieszych chodnika po jednej stronie, wprowadzeniu ograniczeniu prędkości w tym rejonie. Prosimy kierowców o zwracanie uwagi na oznakowanie związane z tymczasową organizacją ruchu. W związku z pracami utworzony został także tymczasowy przystanek autobusowy na ul. Sarbiewskiego.

Za utrudnienia przepraszamy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl