26 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert kolęd i piosenek świątecznych Think It Out Orchestra

1 lutego br. na scenie przemyskiego Zamku wystąpił zespół Think It Out Orchestra złożony z uczniów i nauczycieli ZPSzM w Przemyślu, Szkolnego Chóru Cantores Iuvenes pod dyrekcją Joanny Gibały-Szelążek oraz zaproszonych muzycznych gości. Zgromadzonym na sali zaprezentowany został program w którym znalazły się kolędy i piosenki świąteczne.

Dzień przed Uroczystością Matki Bożej Gromnicznej, w ostatni dzień  śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek, na scenie Zamku Kazimierzowskiego odbył się niezwykły koncert kolęd i piosenek świątecznych. Ostatni dzień „przedłużonego” (według polskiego zwyczaju) okresu Bożego Narodzenia wypadł nadzwyczaj godnie. Znane wszystkim, ale odświeżone, zaprezentowane w nowych aranżacjach Łukasza Magdziaka kolędy i piosenki świąteczne wzruszały i wywoływały dreszcze nadzwyczaj pozytywnych emocji u wszystkich, którzy przyszli do sali widowiskowej Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. Koncert prowadziła Jolanta Nodżak-Furgała. Dochód ze sprzedaży biletów został przekazany na Radę Rodziców Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu.

1_m.jpeg

2_m.jpeg

 

 

Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl