16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na wystawę prac studentów i absolwentów miastu

W dniu 6 lipca o godzinie 12.00 w Zamku Kazimierzowskim otwarta została wystawa której organizatorem jest Prezydent Miasta Przemyśla, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Przemyślu, Instytut Historii, Architektury i Konserwacji Zabytków Politechniki Krakowskiej, przy współudziale Politechniki Rzeszowskiej. Uroczystego otwarcia w imieniu Prezydenta dokonała Henryka Kaszycka – Paniw Sekretarz Miasta wraz z Renata Nowakowską Dyrektorem Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.
Wystawę można oglądać do 15 lipca w godzinach od 10.00 do 18.00. Wystawa jest prezentacją prac studentów Politechniki Krakowskiej wykonanych w trakcie corocznych praktyk konserwatorskich. Wspomniane praktyki współorganizowane są przez Prezydenta Miasta Przemyśla. Ponadto swoje zainteresowanie naszym miastem i jego historią zaprezentowali absolwenci Politechniki Krakowskiej i Politechniki Rzeszowskiej, na podstawie prac wykonanych w ostatnim czasie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta i młodzież, a szczególnie studentów, zarówno tych przebywających na praktykach studenckich, jak i tych wypoczywających w Przemyślu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGfoto: R.Porada

JPGfoto: R.Porada

JPGfoto: R.Porada

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl