-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyło się ostatnie posiedzenie Przemyskiej Rady Seniorów

W dniu 24 stycznia 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, Rynek 26, odbyło się piętnaste i ostatnie zarazem posiedzenie Przemyskiej Rady Seniorów.
W trakcie posiedzenia radni dokonali krótkiego podsumowania czteroletniej kadencji, wskazując na zadania, które udało się zrealizować. W ocenie samych radnych pierwsza kadencja przebiegła bardzo aktywnie, czego dowodem są 3 opasłe segregatory materiałów, dokumentujących działalność Rady.

Na zakończenie Przewodnicząca Przemyskiej Rady Seniorów Bogumiła Walicka-Lechowicz podziękowała wszystkim radnym za zaangażowanie i aktywne włączanie się zarówno w bieżącą działalność, jak i udział w projektach i przedsięwzięciach, wymagających znacznego nakładu pracy i czasu.

 

DSC02873.jpeg

DSC02875.jpeg

DSC02876.jpeg

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 29-01-2019 14:24
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl