15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UKS Aktywna Piątka szóstą drużyną w Polsce

Zakończyły się rozgrywki ekstraklasy badmintona w Polsce i miło nam poinformować, że startująca w nich drużyna UKS Aktywna Piątka Przemyśl zakończyła je na szóstym miejscu wśród piętnastu najlepszych ekip w tej klasie rozgrywkowej. Zawodnicy wraz z trenerem Dariuszem Stańko podzielili się swoją radością z Prezydentem Wojciechem Bakunem, ofiarowując koszulkę z nazwiskiem włodarza miasta.

Spotkanie, które odbyło się 28 stycznia,  było okazją do podziękowania za wsparcie, a także pomoc w organizacji największego juniorskiego wydarzenia w Polsce, czyli międzynarodowych zawodów badmintonowych Victor Polish Junior, które niedawno zakończyły się w naszym mieście. Symbolem tego było przekazanie repliki statuetki wręczanej zawodnikom za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju.

Chociaż liga zakończyła swoje rozgrywki, ale to nie znaczy, że zawodnicy UKS Aktywnej Piątki Przemyśl odpoczywają. W najbliższych miesiącach czeka ich wiele turniejów międzynarodowych, które nie tylko pozwolą im na zdobywanie doświadczenia, ale także na podnoszenie swojej pozycji w rankingach światowych.

UKS_piatka_1.jpeg

UKS_piatka_2.jpeg

UKS_piatka_3.jpeg

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 28-01-2019 16:01