6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Fundusze zewnętrzne dla organizacji pozarządowych-kolejne szkolenie

Szanowni Państwo,

Podkarpacki Regionalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie "Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych dla organizacji pozarządowych".

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniem, które odbyło się w dniu 30.01.2019 r. PROWES ogłasza dodatkowy termin szkolenia w dniu 21 lutego 2019 r.

W celu zgłoszenia udziału należy wypełnić dołączony formularz zgłoszeniowy osoby prawnej i przesłać go na adres Oryginał zgłoszenia należy dostarczyć osobiście w dniu szkolenia.

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Program Szkolenia:

1.    Dotacyjne środki Unii Europejskiej. Fundusze strukturalne i fundusz spójności w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.

2.    Dotacje krajowe.

3.    Środki celowe administracji publicznej.

4.    Zlecanie zadań publicznych przez organy administracji samorządowej. Konkursy dotacyjne gmin, powiatów i województw.

5.    Środki dotacyjne krajów spoza Wspólnoty Europejskiej.

 

Serdecznie zapraszamy,

Iwona Fudali
tel: 512143455
Animator/Doradca kluczowy Prowes
https://www.facebook.com/projektnawigator/

 

Podkarpacki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (PROWES), który jest prowadzony przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej (Lider) oraz Podkarpacką Akademię Przedsiębiorczości Katarzynę Podrazę (Partner) PROWES posiada Akredytację AKSES, przyznaną przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej, co równoznaczne jest ze statusem Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej Wysokiej Jakości. Celem działalności Ośrodka jest rozwój sektora ekonomii społecznej, w tym wsparcie merytoryczne podmiotów ekonomii społecznej i ich otoczenia w województwie podkarpackim.

 

DOCZałącznik-2-Formularz-zgłoszeniowy-osoba-prawna.doc
 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 22-01-2019 12:27
Modyfikował: Robert Gawlik | Data modyfikacji: 04-02-2019 14:12