14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Polacy na wschodzie - debata i wystawy

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej i Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie zapraszają na konferencję pn. "Polacy na wschodzie" obywającą się pod patronatem Marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego. Spotkanie odbywające się 27 stycznia w budynku MNZP poprzedzi Msza Święta w Bazylice Archikatedralnej o godz. 10.00.

Konferencji będą towarzyszyć dwie wystawy fotografii, do obejrzenia których zapraszamy w imieniu organizatorów i autorów: wystawa fotografii z deportacji Polaków na Syberię przygotowaną przez IPN w Rzeszowie oraz wystawa fotografii Stanisława Szarzyńskiego  „Pamięć i Wiara” Kościoły na Kresach Dawnej Rzeczypospolitej".

Deportacje zaproszenie awers Druk.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl