10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert karnawałowy w wykonaniu przemyskiego Big Bandu

11 stycznia 2019 r. – KONCERT KARNAWAŁOWY w wykonaniu Przemyskiego BIG BANDU pod dyrekcją Antoniego Gurana oraz solistów: Magdaleny Sałamachy, Marii Feduniewicz, Kacpra Batora
Jak każdego roku, tak i w tym, po Święcie Trzech Króli, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprosiło mieszkańców naszego miasta na KARNAWAŁOWY KONCERT DLA PRZYJACIÓŁ.

Wieczór pełen pięknej, radosnej muzyki w karnawałowym rytmach (muzyka filmowa, musicalowa i rozrywkowa) na Zamku Kazimierzowskim zapewnił występ PRZEMYSKIEGO BIG BANDU pod dyrekcją Antoniego Gurana oraz solistów: Magdaleny Sałamachy, Kacpra Batora i Marii Feduniewicz. Koncert dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, a magiczny nastrój z pewnością pozostał z widzami jeszcze na długo po występie.
DSCN1979_(2000_x_1500).jpeg
Ten muzyczny wieczór dedykowany był przyjaciołom Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, wszystkim tym, którzy w różny sposób wspierali działalność istniejącej już czternasty rok, ale ciągle najmłodszej w naszym mieście instytucji kultury.
Podczas koncertu (w kilku częściach) odbyła się KARNAWAŁOWA PYTANJADA czyli konkurs z nagrodami. Pytania były czysto karnawałowe (lekkie, łatwe i przyjemne), a nagrody-upominki ufundowane zostały przez SMSKURIER.P, Diamond Club oraz Yves Rocher. Muzyczny,  

 Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 15-01-2019 13:58