6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dyskusja o obiektach POSiR-u. Rusza stok narciarski.

11 stycznia br. w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja prasowa poświęcona funkcjonowaniu obiektów Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W spotkaniu wzięli udział: Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miejskiej Marcin Kowalski, Dyrektor POSiR Robert Kazimir oraz naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Janusz Łukasiewicz. Ważna informacja - w niedzielę 13 stycznia rusza przemyski.stok narciarski. 

POSiR_1.jpeg

Dyrektor POSiR przedstawił trudności i problemy w użytkowaniu obiektów przez niego zarządzanych, a wynikających przede wszystkim z długoletniego ich użytkowania, starych technologii, a także konieczności inwestycji. Odnosi się to przede wszystkim do budynku krytej pływalni, a także hali sportowej. Przedstawił także najbliższe plany remontów i większych inwestycji w tych obiektach. Poinformował również o zakończonym  remoncie kolei linowej na przemyskim stoku i przewidywanym na 11 stycznia terminie odbioru technicznego kolei górnej. W tym samym dniu POSiR poinformował o tym,  że trasy dla narciarzy będą czynne od niedzieli 13 stycznia.

Radny Marcin Kowalski przedstawił wnioski wynikające z wizyty w obiektach ośrodka i proponowane konieczne zmiany w regulaminach użytkowania oraz umowach z użytkownikami i najemcami. 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 11-01-2019 14:10
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 12-01-2019 10:44