2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Victor Polish Junior

9 stycznia br. w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca największe wydarzenie sportowe w naszym mieście - Victor Polish Junior. Do udziału i kibicowania w tych międzynarodowych zawodach badmintonowych odbywających się w przemyskiej hali sportowej oraz hali w Medyce w dniach 17 - 20 stycznia zaprasza mieszkańców Prezydent Miasta Wojciech Bakun oraz Dariusz Stańko dyrektor zawodów, a jednocześnie trener i prezes UKS "Aktywna Piątka" oraz Tomasz Kordek trener UKS „Jagiellonka” w Medyce.

W zbliżających się zawodach weźmie udział pokaźna grupa zawodników, bo blisko 700 startujących w turnieju głównym, czyli Victor Polish Junior, a także satelitarnym w Medyce, czyli Victor Polish Youth. Znajdą się wśród nich badmintoniści z 21 krajów, w tym tak mocne ekipy jak Chiny w szerokim składzie 20 zawodników, czy najmocniejsza drużyna europejska - Duńczycy z wicemistrzem Europy Markusem Johannessenem.

- Część zawodników, których zobaczymy w przemyskiej hali będzie można oglądać za rok na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, a na pewno za pięć lat na olimpiadzie w Paryżu. mamy nadzieję, że również w Paryżu będziemy mogli oglądać naszego zawodnika, Patryka Kordka - powiedział Dariusz Stańko.

- Przede wszystkim serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na te pięć dni turniejowych. Dobrze będzie wspólnie świętować dużą imprezę sportową i zobaczyć jak się gra na naprawdę światowym poziomie - zwrócił się do przemyślan Prezydent Wojciech Bakun.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z konferencji prasowej.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 09-01-2019 13:39
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 10-01-2019 12:17
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl