-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Razem przez życie od 50 lat… Piękny Jubileusz czterech par z Przemyśla [ZDJĘCIA]

Wiele emocji i wzruszeń dostarczyły uroczystości jubileuszowe czterech par z Przemyśla, które przeżyły wspólnie przeszło pół wieku…

 

fot. Agata Czereba (1).jpeg

 

13 grudnia br. w reprezentacyjnej sali Przemyskiej Biblioteki Publicznej odbyło się wyjątkowe spotkanie, podczas którego Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun wraz z Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urszulą Golec złożyli czterem szczęśliwym parom z Przemyśla, najserdeczniejsze życzenia wielu kolejnych lat w miłości, wzajemnym zrozumieniu, zdrowiu i nieustającym szczęściu.

 

fot. Agata Czereba (2).jpeg

 

Prezydent Wojciech Bakun wręczał medale za długoletnie pożycie po raz pierwszy. Przejęty i szczerze wzruszony podkreślił, że jest to dla niego największy zaszczyt. Zwracając się do Jubilatów, nie tylko gorąco gratulował im pięknego czasu i niesamowitej wytrwałości, ale też podziękował im za niestrudzone udowadnianie, iż słowa „I nie opuszczę Cię aż do śmierci” są czymś niezwykle pięknym i jak najbardziej osiągalnym.

 

fot. Agata Czereba (3).jpeg

 

Podczas uroczystości Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali:

 

Krystyna i Mieczysław Komanieccy

Helena i Kajetan Chaliccy

Krzysztofa i Jerzy Siepiołowie

Bronisława i Stanisław Mahunikowie
 

fot. Agata Czereba (17).jpeg

 

Szacownym Jubilatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy pięknej rocznicy. Pół wieku razem, na dobre i na złe, to największy powód do dumy i satysfakcji nie tylko dla Państwa, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i prawnuków. Jesteśmy pełni uznania za konsekwencję i ogrom pracy, jakie wkładaliście Państwo w budowanie rodziny przez ostatnich 50 lat…

 

 

Drodzy Jubilaci!

Życzymy Wam, abyście w zdrowiu i szczęściu, otoczeni gromadką roześmianych wnucząt przeżywali kolejne jubileusze. Niech dalsze wspólne lata przywołują wyłącznie dobre wspomnienia, a wszystkie chwile, które jeszcze przed Wami, były cudowne i pozbawione wszelkich trosk.

 

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Agata Czereba

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 14-12-2018 10:55
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 14-12-2018 15:02