13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dlaczego nie strzelamy w Sylwestra…? – komunikat dla mieszkańców miasta

Przemyślanie!

 

Uprzejmie informujemy, iż wczorajsza Wielka Parada Mikołajowa była ostatnią imprezą miejską, podczas której wystrzeliliśmy w powietrze fajerwerki i sztuczne ognie.

 

 

Już od jakiegoś czasu rozważaliśmy możliwość zaprzestania używania materiałów pirotechnicznych podczas plenerowych imprez z okazji pożegnania starego i powitania nowego roku.  Tym razem postanowiliśmy dołączyć do wielu innych polskich miast, które również zrezygnowały z podobnych atrakcji. I tak ze względu na to, iż bardzo kochamy naszych kudłatych (i skrzydlatych) przyjaciół, ani w najbliższej, ani w dalszej przyszłości nie będziemy organizować pokazów sztucznych ogni. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, Przemyślanie ucieszą się z faktu, iż nasze zwierzaki choć częściowo będą mogły odpocząć od jakże stresujących dla nich wystrzałów, a sami mieszkańcy będą się świetnie bawić również bez niespodzianki w postaci fajerwerków.

 

 

Przy okazji apelujemy do organizatorów podobnych imprez w Przemyślu oraz w okolicach miasta, a także do osób prywatnych o rozwagę i przemyślenie decyzji o ewentualnej rezygnacji z rac i fajerwerków.

 

dog-3071334_960_720.jpeg

 

fot. Agata Czereba

fot. pixabay.com

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-12-2018 15:05
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 11-12-2018 10:10