16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Swięty Mikołaj w przemyskim szpitalu

Prezydent Miasta Wojciech Bakun w szczególnym dla wszystkich dzieci dniu św. Mikołaja, odwiedził z drobnymi prezentami mikołajowymi małych pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu. Dzieci i młodzież leczący się w trzech oddziałach przemyskiego szpitala częstował słodyczami, życząc szybkiego powrotu do zdrowia i zapraszając na Wielką Paradę Mikołajową, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Prezydent nie był jedynym Mikołajem w tym dniu, który chciał trochę rozweselić małych pacjentów przemyskiego szpitala, z drobnymi prezentami odwiedzili ich także przedstawiciele przemyskich firm, Stowarzyszenia Linia 102 i wiele innych osób, które pamiętały o nich w tym dniu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl