18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rada powołała nowego Skarbnika Miasta

Jak już informowaliśmy, pełniąca przez 28 lat funkcję Skarbnika Miasta Maria Łańcucka, złożyła rezygnację (z dniem 10 grudnia) w związku z zamiarem przejścia na emeryturę. Radni na swojej II sesji 4 grudnia podjęli uchwałę o powołaniu następczyni na tym bardzo ważnym w samorządzie stanowisku. Na wniosek Prezydenta Miasta Rada Miejska w Przemyślu jednogłośnie podjęła uchwałę o powołaniu Pani Moniki Czuryk na Skarbnika Miasta Przemyśla.

Monika Czuryk będzie pełnić funkcję Skarbnika Miasta od 14 grudnia br. Jest przemyślanką, mężatką i mamą 19-letniej córki. Z wykształcenia jest ekonomistką, ukończyła Akademię Ekonomiczną na Wydziale Zarządzanie i marketing o specjalności rachunkowość. W Urzędzie Miejskim w Przemyślu pracowała dotąd na stanowisku audytora wewnętrznego.

m_czuryk.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl