1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na wystawę Studenci i Absolwenci Miastu

W piątek 6 lipca o godz. 12.00 zapraszamy na otwarcie wystawy w ramach cyklu „ARTYŚCI SWOJEMU MIASTU” zatytułowanej „Studenci i Absolwenci Miastu”, które odbędzie się w Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną prace Studentów Politechniki Krakowskiej wykonane w trakcie corocznych praktyk konserwatorskich. Wspomniane praktyki współorganizowane są przez Prezydenta Miasta Przemyśla. Ponadto swoje zainteresowanie Miastem i jego historią zaprezentują absolwenci Politechniki Krakowskiej i Politechniki Rzeszowskiej, które zostały wykonane w ostatnim czasie. Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Miasta i młodzież, a szczególnie studentów zarówno tych przebywających na praktykach studenckich jak i tych wypoczywających w Przemyślu.
Organizatorami wystawy są: Prezydent Miasta Przemyśla, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Przemyślu, Instytut Historii, Architektury i Konserwacji Zabytków Politechniki Krakowskiej, przy współudziale Politechniki Rzeszowskiej.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl