14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Chcesz zbadać swój słuch? W tym tygodniu zrobisz to zupełnie bezpłatnie!

Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje nam wiele możliwości pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, abyśmy mogli żyć i w pełni z życia korzystać.

 

marmed1.jpeg

 

W dniach od 3 do 5 grudnia 2018 roku, w godzinach od 8.00 do 15.00 w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu oraz od 6 do 7 grudnia, w godzinach od 9.00 do 21.00 w Galerii Sanowa w Przemyślu w ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma MARMED będzie realizowała BEZPŁATNE TESTY SŁUCHU.

 

Celem Akcji jest podniesienie świadomości społeczeństwa o profilaktyce słuchu, natomiast badania są pierwszym i najważniejszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu. Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie wykonamy bezpłatny test słuchu. Przesiewowe badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji.  Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Nasi specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu.

 

Szczegóły trasy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.marmed.pl

 

WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl