9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Chcesz zbadać swój słuch? W tym tygodniu zrobisz to zupełnie bezpłatnie!

Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje nam wiele możliwości pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, abyśmy mogli żyć i w pełni z życia korzystać.

 

marmed1.jpeg

 

W dniach od 3 do 5 grudnia 2018 roku, w godzinach od 8.00 do 15.00 w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu oraz od 6 do 7 grudnia, w godzinach od 9.00 do 21.00 w Galerii Sanowa w Przemyślu w ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma MARMED będzie realizowała BEZPŁATNE TESTY SŁUCHU.

 

Celem Akcji jest podniesienie świadomości społeczeństwa o profilaktyce słuchu, natomiast badania są pierwszym i najważniejszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu. Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie wykonamy bezpłatny test słuchu. Przesiewowe badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji.  Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Nasi specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu.

 

Szczegóły trasy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.marmed.pl

 

WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 03-12-2018 12:46