17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Świąteczna ciężarówka ponownie w Przemyślu? Właśnie ruszył plebiscyt na dodatkowe miasto!

Przemyśl ma szansę na kolejne odwiedziny świątecznej ciężarówki Coca-Coli!

 

Kultowe, czerwone ciężarówki Coca-Cola w pierwszych dniach grudnia już po raz czwarty znowu wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, złożony z oryginalnych amerykańskich ciężarówek, odwiedzi 14 miast. Na wzór ubiegłorocznej edycji i w roku ubiegłym Coca-Cola daje możliwość wybrania piętnastego miasta, które odwiedzi świąteczne auto Coca-Coli! Wystarczy w dniach 14 – 19 listopada oddać jak największą ilość ważnych głosów na dedykowanym poście na Facebooku marki z nazwą swojego miasta.

 

CC.jpeg

 

Szlachetny Mikołaj

W ramach promowania świątecznej misji Coca-Cola "Podaruj radość #jakMikołaj" marka zachęca, aby dostrzegać potrzeby innych. Dlatego zaprasza konsumentów do wspólnego wsparcia idei Szlachetnej Paczki. W tym celu marka przygotowała konkretne narzędzie pomocowe: wystarczy kupić Coca-Cola Original Taste lub Coca-Cola Zero Cukru 0,5l ze świątecznej edycji, wejść na platformę woah.com, zaakceptować regulamin oraz wpisać kod spod nakrętek, aby aktywować wsparcie finansowe ze strony marki. Każdy zarejestrowany kod ma równowartość 1 PLN.

 

Plebiscyt

Kolejną odsłoną misji „Podaruj radość #jakMikołaj” jest prezent dla mieszkańców wybranego miasta w postaci specjalnego, świątecznego wydarzenia z udziałem kultowej ciężarówki. Wszystko w rękach zaangażowanych mieszkańców. Wystarczy w dniach 14-19 listopada
za pośrednictwem mediów społecznościowych Coca-Cola wskazać miasto, do którego chcemy zaprosić ciężarówkę. Do finału zakwalifikuje się 5 lokalizacji, które następnie 23 listopada będą walczyć o głosy w rozgrywce finałowej. Wydarzenie w dodatkowym 15. mieście zaplanowano na 20 grudnia.

 

Atrakcje

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy przyjaciół i całe rodziny. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i zabawy z nagrodami.

 

 

Udział w wydarzeniach Coca-Cola jest bezpłatny!

ZAPRASZAMY do głosowania http://CokeURL.com/WyborMiasta

 

 

PLEBISCYT_NA_DODATKOWE_MIASTO.jpeg

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-11-2018 14:17
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-11-2018 14:23