14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

16 listopada utrudnienia w obsłudze w dwóch wydziałach Urzędu

16 listopada (piątek) br. mieszkańcy załatwiający swoje sprawy w Urzędzie Miejskim mogą się spodziewać czasowych utrudnień w funkcjonowaniu Wydziału Architektury i Ochrony Środowiska, a także Biura Rozwoju Miasta. Awaria systemu CEPiK 2.0 w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg, o której informowaliśmy, została już usunięta.

Wcześniej niż przewidywano została usunięta awaria sprzętowa systemu CEPiK 2.0 w Wydziale Komunikacji Transportu i Dróg (ul. Wodna 11) i w związku z tym można już dokonywać czynności związanych z rejestracją pojazdów i wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Biuro Rozwoju Miasta oraz Wydział Architektury i Ochrony Środowiska mieszczące się w budynku przy ul. Matejki 1 tego samego dnia (piątek) ze względu na prowadzone prace konserwatorskie będą czynne od godziny 7:30 do godziny 14:00. Wnioski można składać w Urzędzie Miejskim, Rynek 1, 37-700 Przemyśl.

Za możliwe utrudnienia przepraszamy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl