23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze z ważnym przemyskim akcentem

sanwil logo.png
- przedsiębiorstwo z 44-letnią tradycją. Już niemal od połowy wieku Sanwil Polska jest producentem materiałów powlekanych. W przemyskiej firmie powstają tkaniny dla przemysłu meblowego, obuwniczego, a także takie, które są szeroko wykorzystywane również w zupełnie innych branżach - odzieżowej, medycznej czy para-medycznej, kaletniczej, plandekowej oraz motoryzacyjnej.

 

sanwil 2.jpeg

 

Jej produkty trafiają nie tylko na rynek krajowy. Firma wysyła wyprodukowane przez siebie materiały do krajów Unii Europejskiej, ale także do tych spoza Europy. Jednym głównych kontrahentów Sanwilu jest znany i uwielbiany na całym świecie szwedzki producent mebli i artykułów dekoracyjnych - firma IKEA.

 

sanwil.jpeg

 

Jak deklaruje zarząd przedsiębiorstwa – firma stawia na wysoką, certyfikowaną jakość produktu oraz konkurencyjne ceny. Sanwil słusznie szczyci się tym, iż jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej specyficzne wymagania swoich odbiorców. Zakład wciąż się rozwija, a ową tezę z pewnością potwierdza informacja o tym, iż podczas najbliższych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się za niespełna cztery lata (w 2022 r.) w Katarze, kibice będą dopingować swoje drużyny siedząc na krzesełkach stadionowych, które obite będą tapicerką z Przemyśla.

 

 

Serdecznie gratulujemy zarządowi oraz pracownikom firmy kolejnego sukcesu i życzymy wielu następnych. Cieszymy się, że Sanwil Polska znakomicie promuje na świecie nie tylko swoje produkty, ale także Miasto Przemyśl.

sanwil.jpeg

 

 

 

 

Agata Czereba

zdjęcia: www.sanwil.com

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 14-11-2018 10:06
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 14-11-2018 12:25