3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konferencja Obronna - Wyzwania dla bezpieczeństwa powiatu i miasta Przemyśla ...

   W dniu dzisiejszym tj. 9 listopada 2018 r. w przemyskim magistracie odbyła się Konferencja Obronna Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Starosty Przemyskiego na temat „Wyzwania dla bezpieczeństwa powiatu i miasta Przemyśla związane z procesami dezintegracyjnymi w Europie Wschodniej”.
   Tematykę konferencji w zakresie przedstawienia zagrożeń dla regionu przemyskiego w kontekście wydarzeń w Europie Wschodniej oraz położenia geopolitycznego Polski przedstawił Pan dr hab. Andrzej Zapałowski historyk oraz ekspert ds. bezpieczeństwa i geopolityki. Konferencja skierowana była do przedstawicieli służb, inspekcji, straży, jednostek organizacyjnych miasta i powiatu oraz spółek miejskich.

 

 

   Przedmiotowa konferencja zorganizowana przez Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego urzędu miejskiego w Przemyślu jest wydarzeniem cyklicznym wynikającym z wytycznych Wojewody Podkarpackiego w zakresie zadań obronnych realizowanych w danym roku kalendarzowym.

Zdjęcia: Agata Czereba KPM w/m
Publikacja: Maciej J. Szeremeta WSOiZK w/m

Opublikował: Maciej Szeremeta | Data publikacji: 09-11-2018 19:15
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 09-11-2018 19:26
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl