6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Debata Gigantów na 100-lecie Niepodległości - ZAPROSZENIE

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa na "Debatę Gigantów na 100-lecie Niepodległości", która odbędzie się w niedzielę 18 listopada o godz. 18:00 w Domu Ukraińskim w Przemyślu (ul. Kościuszki 5).

 

Uczestnikami debaty będą: prof. Andrzej Mencwel, Konstanty Gebert, prof. Myrosław Marynowycz. Debatę poprowadzi: Izabella Chruślińska

 

Będzie to debata nie tylko o przeszłości, ale także przyszłości Polski i Ukrainy, wzajemnego sąsiedztwa, współistnienia różnych narodowości. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Internecie na facebook.com na profilu ► Narodnyj Dim - zachęcamy do śledzenia transmisji.

 

DEBATA.jpeg

 

Debata jest organizowana przez Związek Ukraińców w Polsce i "Wspólnie na 100. Zgodna Inicjatywa Przemyślan na 100-lecie Niepodległości Polski".

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków z dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl