14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ważna informacja dla mieszkańców - 12 listopada dniem wolnym od pracy

Uprzejmie informujemy mieszkańców miasta Przemyśla, iż z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, najbliższy poniedziałek - 12 listopada - decyzją Sejmu RP został ustanowiony dniem wolnym od pracy. W związku z powyższym, w tym dniu Urząd Miasta Przemyśla będzie nieczynny.

 

Ponadto Prezydent Miasta Przemyśla jako organizator publicznego transportu zbiorowego informuje, iż wobec tego, że dzień 12 listopada br. będzie dniem ustawowo wolnym od pracy – autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały w tym dniu według rozkładu jazdy, który obowiązuje w niedziele i święta. 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl