6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert, wystawa i wykład na 100-lecie niepodległości Polski

W imieniu Wojewody Podkarpackiej Ewy Leniart serdecznie zapraszamy mieszkańców  miasta do udziału w uroczystych obchodach z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 

z0001a.jpeg

 

Już w najbliższy piątek, 9 listopada o godzinie 17.00 w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej, odbędzie się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Dętej z Markowej, któremu towarzyszyć będą wystawa historyczna pt. „Pomiędzy Rosją a Niemcami” Stowarzyszenia Solidarność Walcząca oraz wykład historyczny „Drogi do Niepodległej”. Partnerem przedsięwzięcia jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

plakat.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl