6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyskie nekropolie w obiektywie Piotra Michalskiego

Dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Piotra Michalskiego "Przemyskie nekropolie. Historia miasta i jego obywateli". Wernisaż połączony ze spotkaniem autorskim odbędzie się w Muzeum Archidiecezjalnym (Plac Katedralny 2 i 3) 16 listopada o godz. 17.00.

To taki spacer po nieco innych "ulicach i kamienicach". Cmentarz to jakby drugie miasto i historia pokoleń mieszkańców zapisana jak w księdze, której stronami są czasem omszone, często zniszczone inskrypcje z których możemy się wiele dowiedzieć... - zaprasza Piotr Michalski.

wystawa_P_Michalski.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl