2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Festyn rodzinny "BEZPIECZNE WAKACJE"

     W niedzielę 1 lipca br. na wzgórzu zamkowym odbędzie się kolejna edycja organizowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich UM w Przemyślu festynu rodzinnego pn. "Bezpieczne wakacje". Celem imprezy jest promocja pozytywnych wartości oraz zachęta do przyjmowania na co dzień zdrowego stylu życia. Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma objął festyn swoim honorowym patronatem.

Od godziny 15.00 do 20.00 w programie znajdą się:

- gry i zabawy dla dzieci,
- konkursy z nagrodami,
- zabawy z Klanzą,
- pokaz tresury psów,
- występ zespołu "Wzrastanie",
- pokaz tańca w wykonaniu zespołu ze szkoły "A-Z",
- królewna Śnieżka - Teatr "Zawieszeni",
- pokaz Break Dance w wykonaniu "Unikal Family",
- występ zespołów HIP HOP: Tres Deliquentes, Kodziu.

   Chętni będą mogli także skorzystać z przejażdżek kucykiem. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców do udziału w festynie!

źródło: Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich
dodał: Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl