17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Piotr Nalepa Breakout Tour na Zamku Kazimierzowskim.

Serdecznie zapraszamy Państwa 3 listopada br. o godzinie  18.00 na Zamek Kazimierzowski. Ów sobotni wieczór na Zamku obfitować będzie w moc niezwykłych doznań, które zapewni Państwu koncert pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy „Piotr Nalepa Breakout Tour” zorganizowany w ramach cyklu Zaduszki Muzyczne w PCKiN ZAMEK.

 

WEBMzaduszki_na_Zamku.webm

 

Na Zamku Kazimierzowskim, siedzibie Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK  zaprezentowany zostanie już po raz trzeci koncert z cieszącego się ogromnym powodzeniem projektu „Piotr Nalepa Breakout Tour”. Pierwszy odbył się na dziedzińcu Zamku 21 września 2007 r., i był to również pierwszy koncert tego projektu. „Wszystko zaczęło się tu, na Zamku Kazimierzowskim”, przypomniał Robert Lubera rozpoczynając występ. Drugi koncert odbył się 16 marca 2014 r. na zamkowej scenie.

 

Projekt opiera się na najlepszych piosenkach Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich ponieważ od lat Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe). Teraz na koncercie można wysłuchać obok siebie między innymi: „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Na drugim brzegu tęczy”, „Gdybyś kochał hej”, „Poszłabym za tobą”, „Modlitwa”,  a także nowych wersji „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”, które zostały nagrane i wydane na singlu.

Nad całością czuwa występujący w tym koncercie syn Miry i Tadeusza – Piotr Nalepa realizując „artystyczny testament” rodziców. Decyzja o powołaniu tego projektu zapadła po sukcesie artystycznym Breakout Festiwal i wrażeniu jakie na Piotrze zrobiła śpiewająca piosenki Miry wokalistka JEAN (Żaneta Lubera). Od tego czasu rozpoczęła się regularna działalność koncertowa.

 

Na  scenie Zamku Kazimierzowskiego wystąpią: Piotr Nalepa – gitara, Robert Lubera – gitara, śpiew, Żaneta Lubera – śpiew, Wojciech Famielec – gitara basowa, Michał Jurkiewicz – organy hammonda, Józef Rusinowski – perkusja z towarzyszeniem zespołu ARSO ENSEMBLE.

plakat breakout p ela.jpeg

 

*Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz na godzinę przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 31-10-2018 09:18
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 31-10-2018 09:19