6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

3. edycja Dziecięcego Festiwalu „Piosenka w mundurze” – ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy najmłodszych Przemyślan wraz z rodzicami na III edycję DZIECIĘCEGO FESTIWALU „PIOSENKA W MUNDURZE”.

Prezentacje młodych artystów odbędą się w Zamku Kazimierzowskim w piątek, 9 listopada w godzinach od 8.30 do 14.30, natomiast zaraz po nich (o godzinie 14.30) odbędzie się uroczyste wręczenie nagród oraz koncert finałowy.

Do zobaczenia!

 

 

Organizatorami Festiwalu są:

Prezydent Miasta Przemyśla

Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej

Starosta Przemyski

Dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

Dyrektor Centrum Kulturalnego w Przemyślu

 

plakat Festiwal.jpeg

 

 

 

Celem Festiwalu jest popularyzacja tradycyjnych i współczesnych polskich piosenek wojskowych i patriotycznych, konfrontacja umiejętności wokalno-instrumentalnych młodych wykonawców oraz wzbogacenie edukacji patriotycznej i narodowej dzieci i młodzieży poprzez piosenkę. Konkurs skierowany jest do dzieci z podkarpackich szkół podstawowych, nad którymi patronat sprawują służby mundurowe oraz szkół współpracujących ze służbami mundurowymi.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl