14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szanowni Państwo Radni VIII kadencji!

Szanowni Państwo Radni VIII kadencji!

 

Każde wybory niosą ze sobą nowe oczekiwania i nadzieje. Przemyślanie wybrali Państwa na swoich reprezentantów w Radzie Miejskiej, bo to w Was pokładają wiarę na rozwiązanie konkretnych problemów, osiągnięcie określonych celów i konsekwentne spełnienie przedwyborczych obietnic.

 

Przemyślanie obdarzyli Was ogromnym zaufaniem i poparciem, które tak naprawdę jest dopiero początkiem niezwykle ważnej i odpowiedzialnej pracy na rzecz naszego ukochanego Miasta i jego Mieszkańców.

 

Życzę więc Państwu uzasadnionej dumy z wygranych wyborów, ale również tego, by przez kolejnych pięć lat nie zapominali Państwo, iż pełnienie funkcji Radnego Rady Miejskiej w Przemyślu, jest nie tylko ogromnym zaszczytem, ale przede wszystkim wielką odpowiedzialnością.

Życzę siły, uporu i wytrwałości w dążeniu do realizacji zadań, które przed Wami stoją oraz zapału do podejmowania nowych wyzwań na rzecz Wolnego Królewskiego Miasta Przemyśla.

 

 

Robert Choma

Prezydent Miasta Przemyśla

 

 

tulips-1246264_960_720.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl