10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Dla Pani wszystko” – plejada gwiazd na 100-lecie niepodległości Polski – ZAPRASZAMY!

Plakat_100_lecie pasek.jpeg

 

Stulecie odzyskania niepodległości w Przemyślu, to nie tylko podniosłe chwile i patriotyczne uniesienia. Specjalnie dla Państwa, obchody największego i najważniejszego święta tego roku, wzbogaciliśmy o szereg znakomitych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Jednym z nich będzie spektakl muzyczny pod tytułem "Dla Pani wszystko" w wykonaniu grupy MAKABUNDA, podczas którego zespół wspólnie ze swoimi wspaniałymi gośćmi, zagra największe szlagiery dwudziestolecia międzywojennego w zupełnie nowych i jakże zaskakujących aranżacjach.

 

W niedzielę, 28 października br. o godzinie 16, w samym sercu nadsańskiego grodu, czekać będzie na Państwa scena, na której obok artystów z  MAKABUNDY wystąpią: Bohdan Łazuka, Marcelina, Justyna Jary i Michał Fogg. Towarzyszyć im będą wrocławscy tancerze, a całości wydarzenia dopełnią projekcje multimedialne ściśle nawiązujące do okresu dwudziestolecia międzywojennego.

 

 

Scenariusz i reżyseria koncertu, to dzieło niezwykłego duetu producenckiego „Generalnie Smakowicie”, który tworzą Marzena Kopczyńska – Urlich i Michał Gawlicz. Para od lat jest organizatorem największego w Polsce, w całości poświęconemu dwudziestoleciu międzywojennemu Festiwalu Retro Częstochowa. Festiwal rokrocznie przyciąga tysiące słuchaczy. Impreza zawsze połączona jest z szeregiem innych wydarzeń, spośród których wymienić można: pokazy zabytkowych aut i przedwojennych bicykli,  targi staroci, naukę przedwojennych tańców, rozmaite koncerty i mnóstwo innych atrakcji. Organizowany przez parę koncert finałowy, jest prawdziwą wisienką na torcie – wraz z MAKABUNDĄ  występują w nim gwiazdy największego formatu. Do tej pory udział w koncertach wzięli m.in.: Emilia Krakowska, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Pakosińska, Bohdan Łazuka, Jan Nowicki, Joanna Kołaczkowska, Krzysztof Tyniec, Marian Opania, Piotr Cyrwus, Marcelina i wielu, wielu innych.

 

makabunda 1.jpeg

 

W Przemyślu wraz z MAKABUNDĄ wystąpią:

Bohdan Łazuka

Marcelina

Justyna Jary

oraz

Michał Fogg

 

 

Serdecznie zapraszamy na niecodzienne przedstawienie, które przeniesie nas do trudnego, ale jednocześnie niezwykle barwnego okresu dwudziestolecia międzywojennego.

 

Niedziela – 28 października br.  – godzina 16.00 – Rynek Starego Miasta

 

Do zobaczenia!

 

 

makabunda.jpeg

Plakat_100_lecie.jpeg

 

tekst: Agata Czereba

zdjęcia: MAKABUNDA

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 22-10-2018 12:52
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 22-10-2018 14:30