18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W hali POSiR trwa 3. edycja Grand Prix Polski „Carpatia Bad”

Dwa dni badmintonowego święta w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpoczęte! Dziś (19 bm.) rano w obiekcie przy ulicy Mickiewicza 30 zebrali się  najlepsi młodzi badmintoniści z całego kraju. Tuż po godzinie 9 rozpoczęli walkę o laury w jednej z największych sportowych imprez w Przemyślu - 3. edycji Grand Prix Polski „Carpatia Bad” 2018. Rywalizacja toczy się w dwóch kategoriach wiekowych: juniorów i elity. W uroczystym otwarciu imprezy udział wzięli między innymi: Grzegorz Hayder oraz Janusz Hamryszczak - Zastępcy Prezydenta Miasta Przemyśla.

 

fot. A. Czereba (14).jpeg

 

Sportowców w Wolnym Królewskim Mieście przywitał największy fan badmintona w Przemyślu – Zastępca Prezydenta Grzegorz Hayder:

 

- Życzę Wam dobrych wymian, dobrych meczów oraz tego, byście nabierali tutaj doświadczenia w sporcie, który kochacie najbardziej. Mimo mojej ogromnej sympatii do hali POSiR-u, mam nadzieję, że na czwartą edycję „Carpatia Bad” zaprosimy Was już do nowego obiektu, który powstaje właśnie przy I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu. Obiekt ten budowany jest specjalnie na potrzeby badmintona. W nim nie będzie już problemów z wysokością czy z nieodpowiednim światłem oraz innymi sprawami, które są niezwykle ważne dla prawidłowego uprawiania tej dyscypliny. Budowa powinna zakończyć się w maju, więc kolejne zawody z cyklu Grand Prix będzie mogło odbyć się już w nowej hali - „Centrum Rozwoju Badmintona w Przemyślu” – powiedział Grzegorz Hayder.

 

fot. A. Czereba (12).jpeg

 

Lotki w przemyskiej hali „fruwać” będą do soboty (20 bm.). Uroczyste zakończenie Grand Prix Polski „Carpatia Bad” zaplanowane jest na godzinę 14.00. Zanim jednak ono nastąpi, warto zająć miejsce na trybunach i kibicować najlepszym – do czego gorąco Państwa zachęcamy.

 

fot. A. Czereba (15).jpeg

 

 

Do zobaczenia!

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Carpatia Bad.jpeg

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 19-10-2018 19:41
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 20-10-2018 09:52