14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja dla Komitetów Wyborczych

Prezydent Miasta Przemyśla informuje Komitety Wyborcze  prowadzące kampanię wyborczą związaną z wyborami do organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. na terenie miasta Przemyśla, że po zakończeniu kampanii wyborczej uprzątnięte przez Komitety materiały wyborcze (banery, plakaty itp. posegregowane) można będzie przekazać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Sportowej 1a w Przemyślu w terminie do 30 dni po dniu wyborów. Godziny otwarcia: od wtorku do piątku w godzinach 1000 – 1700 oraz w soboty od 800 – 1300.

 

 

Banery zostaną przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach (jeżeli zostanie zgłoszona taka potrzeba) lub przekazane do utylizacji.

 

 

     Grzegorz Hayder

Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl