Zapraszamy do udziału w konkursie "Zasłużony dla Wolontariatu 2018"

Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu „Zasłużony dla Wolontariatu 2018”, który stanowi doskonałą okazją do uhonorowania osób aktywnie angażujących się w wolontariat.
Celem konkursu jest promowanie idei wolontariatu wśród mieszkańców Przemyśla, podziękowanie wolontariuszom za ich zaangażowanie oraz pokazanie, że nie brakuje wśród nas osób, które z dobroci serca pomagają innym.

Nagrody będą przyznawane w następujących kategoriach:
Kategoria I – Przemyski Wolontariusz Roku – wolontariat indywidualny
Kategoria II – Przemyski Wolontariusz Roku – wolontariat grupowy
Kategoria III – Przemyska Organizacja/Instytucja Przyjazna Wolontariuszom

W celu zgłoszenia kandydatur należy wypełnić wniosek zgłoszeniowy. Wypełnione wnioski powinny być złożone do dnia 5 listopada 2018 r. do godz. 15.30 w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu lub listownie na adres: Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1 z dopiskiem „Zasłużony dla Wolontariatu 2018” – decyduje data wpływu.  

Nagrody zostaną wręczone przez Prezydenta Miasta Przemyśla podczas uroczystej Gali Wolontariatu w dniu 5 grudnia 2018 r.

Współorganizatorami Konkursu są: Przemyska Biblioteka Publiczna, Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego i Przemyska Rada Seniorów.

Wszelkie pytania proszę kierować do Pełnomocnika Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych, tel.: 16 670 40 88 lub na adres mailowy: pelnomocnik.ngo@um.przemysl.pl

Szczegółowy Regulamin Konkursu oraz wnioski zgłoszeniowe są dostępne TUTAJ.


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie i życzymy POWODZENIA!

Opublikował(a): Robert Gawlik Data publikacji: 17-10-2018 12:50 Modyfikował(a): Robert Gawlik Data modyfikacji: 17-10-2018 13:05

Na skróty