14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowe udogodnienie dla rowerzystów

Rower staje się coraz bardziej popularnym środkiem komunikacji i rekreacji w naszym mieście. Blisko 40 km ścieżek rowerowych sprzyja wycieczkom na dwóch kołach, szczególnie w ciepłe, słoneczne dni. Do tej pory brakowało w pobliżu nich miejsca gdzie można napompować koła lub dokonać napraw w trakcie wycieczki. Od kilku dni jednak rowerzyści mogą już korzystać z czterech samoobsługowych stacji napraw, które są zamontowane przy najbardziej uczęszczanych szlakach rowerowych.

Naprawiający swoje rowery znajdą na stacjach m.in. zestawy kluczy krzyżowych, płaskich i imbusowych, łyżki do opon, pompkę z adapterem na wszystkie zawory.

Koszt zakupu i montażu stacji wyniósł 16 500,00 zł brutto.

stacja_2.jpeg

stacja_1.jpeg

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl