23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego

                                                                        
              W związku z obchodami Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego,  w dniu 17.10.2018 r. o godzinie 10.00 na Przemyskim Rynku będzie miał miejsce happening poświęcony tematyce solidarności z osobami chorymi na schizofrenię.

            W ramach obchodów przewidywane jest m.in. przejście przez drzwi jako symbol solidarności z osobami cierpiącymi na schizofrenię oraz inne choroby i zaburzenia psychiczne.

            Wobec powyższego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w planowanej akcji (w tym przejścia przez symboliczne drzwi) i tym samym okazania solidarności ze środowiskiem osób cierpiących na choroby psychiczne.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl