23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

16. Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla - zaproszenie

W najbliższy weekend - 12 i 13 października br. w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mieszczącej się przy ul. Mickiewicza 30, przedstawiciele służb mundurowych z całej Polski stoczą walkę w 16. edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

 

W imprezie weźmie  udział 12 drużyn, które przyjadą do nas m.in. z: Gdyni, Krakowa, Nowego Sącza, Warszawy, Tarnobrzegu i Bełchatowa. W piątek, 12 października mundurowi rozegrają mecze grupowe, a dzień później odbędzie się walka o najwyższe trofeum.

 

Organizatorem 16. Turnieju Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta jest Straż Miejska w Przemyślu.

 

Zapraszamy!

 

Plakat Straż Miejska 2018.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl