37 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ciąg dalszy Artystycznej Jesieni na Zamku, czyli wspaniały koncert Jacka Kawalca i zespołu [ZDJĘCIA]

Drugi koncert z tegorocznego, ale organizowanego już od wielu lat przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK cyklu „Artystyczna Jesień na Zamku” to występ znanego z wielu artystycznych projektów aktora i prezentera telewizyjnego Jacka Kawalca z zespołem w składzie: Kasia „Puma” Piasecka (instrumenty klawiszowe, wokal), Krzysztof „Puma” Piasecki (gitara), Łukasz Gorczyca (gitara basowa), Tomasz Dominik (perkusja). 

 

Jacek Kawalec (2).jpegJacek Kawalec znany jest głównie jako aktor, jednak na scenie Zamku Kazimierzowskiego udowodnił, że jego warsztat wokalny jest równie znakomity jak aktorski. Uczestnik programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprezentował – trafiający do szerokiej grupy widzów - ponadczasowy repertuar najwybitniejszych wokalistów wszech czasów. Ekstremalnie różnymi głosami śpiewał niezapomniane przeboje m.in. Stinga, Louisa Armstronga, Roberta Planta, Czesława Niemena.  

 

Jacek Kawalec (17).jpegWyjątkowy, atrakcyjny koncert wzbogacony był aktorskimi interpretacjami satyrycznych tekstów sięgających do formy szlachetnego, tradycyjnego kabaretu w stylistyce „Kabaretu Starszych Panów” czy „Dudek”.

 

 

 

 Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 08-10-2018 15:31