23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY także w Przemyślu!

W najbliższy weekend, a dokładniej - od 5 października od godziny 17.00 do 7 października do godziny 23:59,  w całym kraju odbywać się będzie promocyjna akcja pod nazwą "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY".

 

posir.jpeg

 

Z tej okazji Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do skorzystania z toru saneczkowego w cenach obniżonych o 50% (!!!).

*Promocja obowiązuje w czasie obowiązywania ogólnopolskiej akcji (w godzinach pracy obiektu), a zniżką objęte są wszystkie bilety znajdujące się w cenniku.

 

 

Po szaleństwach na "Zniesieniu" zapraszamy do Przemyskich Podziemi, które również włączyły się do projektu „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Podczas akcji bilety w Podziemiach dla wszystkich zwiedzających dostępne będą w cenie 2 zł!

 

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl