6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwiera się nowy rozdział w kompleksie przy Słowackiego 85

Początkiem sierpnia tego roku w budynkach mieszczących się przy ulicy Słowackiego 85 rozpoczęła działalność Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Przemyślu. Dwa miesiące później, w poniedziałek, 1 października z ul. Focha na teren byłej Izby Przyjęć przeniesione zostały również zespoły ratunkowe WSPR i stąd pełnią swoją służbę na rzecz mieszkańców miasta i powiatu przemyskiego.

Tuż przed uroczystym otwarciem, które zaplanowano na 12 października tego roku, Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma wraz ze swoimi zastępcami Januszem Hamryszczakiem i Grzegorzem Hayderem spotkali się z Dyrektorem WSPR SP ZOZ Rafałem Kijanką oraz zwiedzili siedzibę nowej jednostki służby zdrowia w Przemyślu.

 

Panowie zwiedzili również rozpoczynający swoją działalność pierwszy zakład opiekuńczo-leczniczy prowadzony przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej, zlokalizowany w budynku byłego oddziału psychosomatycznego.

 

Ponieważ kolejne podmioty zwracają się z prośbą o umożliwienie prowadzenia działalności leczniczej lub opiekuńczej w budynkach przy ul. Słowackiego mamy nadzieję, że teren ten wkrótce znowu będzie tętnić życiem i służyć zdrowiu naszych Mieszkańców.

 

inside-ambulance-1319281_960_720.jpeg

fot. pixabay.com

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 01-10-2018 14:35
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 04-10-2018 09:32