28 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualizacja wyników naboru deklaracji do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” - Poddziałanie 3.3.1 (przyłącza ciepłownicze)

Szanowni Państwo,

W związku z porozumieniem z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., które zobowiązało się nieodpłatnie sprawować nadzory inwestorskie dla całości zadania związanego z przyłączami ciepłowniczymi i instalacjami odbiorczymi w budynkach zbiorowego zamieszkania poniżej przedstawiam zaktualizowane ostateczne listy rankingowe budynków zbiorowych zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”.

W wyniku powstałych oszczędności udało się zakwalifikować do projektu 3 dodatkowe budynki zamieszkania zbiorowego.

Jednocześnie na listę rezerwową został dodany budynek zbiorowy o numerze deklaracji GMP/EP/3.3.1/170, który wcześniej z uwagi na omyłkowo obliczoną liczbę punktów znalazł się na liście budynków zbiorowych zakwalifikowanych do projektu.

 

PDFLista rankingowa budynków zbiorowego zamieszkania.pdf

PDFLista rankingowa rezerwowa budynków zbiorowego zamieszkania.pdf

 

UWAGA:

W przypadku budynków ujętych na liście rezerwowej, możliwość zakwalifikowania do projektu będzie istniała w sytuacji rezygnacji z udziału w projekcie bądź w przypadku nieuregulowania spraw własnościowych czy nie uzyskania wymaganych zgód właścicieli sąsiednich działek.

baner_ekologiczny.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl