9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W najbliższą niedzielę na ulicach Przemyśla wystąpią utrudnienia w ruchu. Będą one związane z biegiem ulicznym „Przemyska Dycha”

UWAGA! Niektóre ulice będą nieprzejezdne!

                    

 

W najbliższą niedzielę (23 września br.) odbędzie się „VI Przemyski Bieg Uliczny - Przemyska Dycha” oraz integralna część imprezy - bieg dla najmłodszych pn. "Mini Dyszka". W imprezie swój udział zapowiedziało kilkuset miłośników biegania. Organizacja tak dużej imprezy wiąże się z utrudnieniami w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta.


Bieg główny rozpocznie się w Rynku (przy Urzędzie Miasta) o godzinie 11.00. Następnie uczestnicy wydarzenia przebiegną ulicami: Kościuszki, Jagiellońską, Wybrzeżem Wilsona, przez Rondo Ofiar Wołynia, ul. Brudzewskiego, Rzeźniczą, Rodziny Bystrzyckich, Aleją Solidarności, ul. Wincentego Pola, Czarnieckiego, Kamienny Most, Sportową, Wybrzeże Wilsona, Jagiellońską, dalej przez Most Orląt Przemyskich i ulicami: Krasińskiego, Racławicką, 22 Stycznia, Jana Pawła II, Rzeczną, Grunwaldzką, przez Most Orląt Przemyskich na ulicę Kościuszki na metę usytuowaną przy Urzędzie Miasta (w Rynku).

 

W trakcie biegu fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu pojazdów. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy, strażnicy miejscy oraz strażacy.

 

 

 


Apelujemy do zmotoryzowanych o ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. 

 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

utrudnienia w ruchu.png

 

 

publikacja: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 20-09-2018 11:01
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 20-09-2018 15:24