23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Remont gwarancyjny kładki pieszo - rowerowej

Wykonawca naszej kładki pieszo - rowerowej, będącej częścią Tras Rowerowych Polski Wschodniej Green Velo, informuje mieszkańców Przemyśla o planowanych naprawach gwarancyjnych tego obiektu. 

Skanska S.A. w okresie od 24 września do 10 października planuje przeprowadzić konserwację dźwigarów drewnianych kładki pieszo - rowerowej na Sanie. Dla przeprowadzenia czyszczenia i malowania konstrukcji drewnianych niezbędne jest okresowe zamknięcie kładki dla ruchu w godzinach 7.00 - 16.00. Poza tymi godzinami i w przypadku niesprzyjającej pogody obiekt będzie dostępny dla ruchu.

kładka_pieszo_rowerowa.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl