20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W najbliższą niedzielę na ulicach Przemyśla wystąpią utrudnienia w ruchu. Będą one związane z biegiem ulicznym „Przemyska Piątka dla Hospicjum”

UWAGA! Niektóre ulice będą nieprzejezdne!

 

W niedzielę, 16 września br. w Przemyślu odbędzie się bieg uliczny „Przemyska Piątka dla Hospicjum. Udział w imprezie zapowiedziało kilkuset miłośników biegania. Organizacja tak dużego przedsięwzięcia wiąże się z utrudnieniami w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta.

 


Bieg rozpocznie się w Rynku o godzinie 14:00 (start). Następnie uczestnicy przebiegną ulicami: Kościuszki, Most Orląt Przemyskich, następnie przez Plac Konstytucji w ul. Krasińskiego, ul. Racławicką, ul. 22 Stycznia, ul. Jana Pawła II, ul Rzeczną, Grunwaldzką, dalej ul. Św. Jana, ul. 3-go Maja do Placu Konstytucji na Most Orląt Przemyskich, ul. Kościuszki na metę, która znajdować się będzie w Rynku Starego Miasta.

 

W trakcie biegu fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu pojazdów. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy.

 

 

 


Apelujemy do zmotoryzowanych o ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. 

 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

 

piątka 2017 fot. Agata Czereba.jpeg

 

 

 

 

Publikacja/zdjęcie: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 14-09-2018 15:13
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 14-09-2018 15:17