13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja o terminie podania ostatecznych list rankingowych do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” - Poddziałanie 3.3.1 (kotły gazowe, kotły na biomasę, przyłącza ciepłownicze)

Z uwagi na dużą liczbę uzupełnień formalnych i złożoność zakresów rzeczowych w deklaracjach złożonych przez budynki jednorodzinne i zbiorowe, informujemy, że ostateczne listy rankingowe budynków zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” w zakresie Poddziałania 3.3.1 RPOW WP na lata 2014-2010 (kotły gazowe, kotły na biomasę, przyłącza ciepłownicze) zostaną opublikowane w dniu 19.09.2018 r.

 

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

baner_ekologiczny.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl